Після загибелі українських військових на Донбасі Зеленський вдруге зателефонував Путіну

Після загибелі українських військових на Донбасі Зеленський вдруге зателефонував Путіну

Президент України Володимир Зеленський заявив, що провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним через загибель українських військових на Донбасі, повідомляє "УНІАН"

Про це глава держави повідомив після наради з силовиками щодо обстрілу бойовиків, який відбувся 6 серпня в районі Павлополя на Донбасі, внаслідок якого загинули четверо українських військових.

Зеленський підкреслив необхідність якнайшвидше зустрітися з лідерами "нормандської четвірки" та "подивитися один одному в очі і припинити цю війну" 

"Я сьогодні зранку щойно розмовляв з президентом Путіним з цього приводу, терміново йому подзвонив і сказав, що це (загибель українських військових – УНІАН) нас не наближує до миру, я дуже вас прошу вплинути на ту сторону (бойовиків - УНІАН), щоб вони припинили вбивство наших людей", - сказав президент.

"Друге питання, яке я порушував, – так, ми продовжуємо розмінування і нам треба скоротити з тієї сторони (час для демонтажу фортифікаційних укріплень – УНІАН) для будівництва мосту в Станиці Луганській. Ще кілька питань, які я порушив, – це повернення наших полонених", - додав Зеленський. За його словами, він мав довгу розмову з Путіним. 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України