На Волині працівник митниці побив журналістку

На Волині працівник митниці побив журналістку

На Волині посадовцю митниці повідомили про підозру в завданні тілесних ушкоджень журналістці, він із застосуванням сили відібрав у дівчини мобільний телефон, заподіявши потерпілій легкі тілесні ушкодження. Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

"Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру заступнику начальника відділу митного оформлення одного з митних постів Волинської митниці ДФС у завданні тілесних ушкоджень журналістці місцевого телеканалу в травні цього року", - йдеться у повідомленні.


За попередньою інформацією, правоохоронець, перебуваючи на святкуванні дня народження колеги в ресторанно-готельному комплексі, вступив у конфлікт із журналісткою місцевої телерадіокомпанії. Посадовець митниці із застосуванням сили відібрав у неї мобільний телефон, заподіявши потерпілій легкі тілесні ушкодження.

Працівнику Волинської митниці ДФС повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України