Зеленський зустрівся з Едроганом: про що домовились глави держав (ФОТО)

Зеленський зустрівся з Едроганом: про що домовились глави держав (ФОТО)

У вівторок, 7 серпня, президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Президент Туреччини вважає, що наші країни повинні якомога швидше створити зону вільної торгівлі, повідомляє "Знай.ua"

Про це Ердоган заявив на спільному брифінгу із Володимиром Зеленським.

"Нарешті настав час фіналізувати переговорний процес зі складання угоди про зону вільної торгівлі, переговори щодо якої тривають уже багато років. Я думаю, що найближчим часом ми зробимо всі необхідні кроки, щоб усі ці плани втілилися ", - заявив він

 

За словами Ердогана, минулоріч товарообіг між двома державами склав близько $ 4 млрд. Це вагома цифра, однак турецький лідер вбачає у торговому партнерстві значно більший потенціал – товарообіг у $ 10 млрд. Зеленський зазначив, що збільшенню товарообігу між Україною й Туреччиною сприятиме підписання Угоди про вільну торгівлю.

 

"Сподіваюся, що наші сторони якомога швидше зможуть досягти компромісу в цьому питанні та підготувати всі необхідні документи", – сказав глава держави.

 

Крім того, за словами Володимира Зеленського, було обговорено співпрацю у будівництві доріг, аеропортів, морських портів, в оборонній, енергетичній і туристичній сферах. Президент переконаний, що у наступні роки Україна демонструватиме зростання економіки. 

Зазначимо, що Володимир Зеленський також планує зустрітися з представниками української та кримськотатарської громад. Окрім того, у Стамбулі президент України зустрівся з Вселенським патріархом Варфоломієм I.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України