Андрій Засуха: Наша родина показує приклад соціальної відповідальності бізнесу Київщини

Андрій Засуха: Наша родина показує приклад соціальної відповідальності бізнесу Київщини

За підтримки депутата Київської обласної ради Андрія Засухи Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування незабаром може стати опорною

Про це повідомляє "Nation" з покликанням на пресслужбу депутата Київської обласної ради Андрія Засухи.

Нині КНП "Васильківська БЛІЛ" вже має погодження госпітальної ради і скоро може отримати статус опорної лікарні, що поліпшить рівень послуг для місцевих жителів.

Це рішення активно просуває Андрій Засуха: "Наша сім’я завжди виступає меценатом у важливих для громади питаннях. Це і допомога освітній сфері, і медицині, і потребам незахищених людей. Ми власним прикладом показуємо, що таке соціальна відповідальність бізнесу, адже не роздаємо подарунки за бюджетні кошти, а витрачаємо на добрі справи власні кошти".

Протягом багатьох років родина Засух допомагає Васильківській лікарні. Для акушерського відділення депутат придбав апарат штучної вентиляції легень для новонароджених HAMILTON-C1 neo.

Окрім того, із початком коронавірусної пандемії в 2020 році Андрій Засуха закупив для лікарні: чотири апарати штучної вентиляції легень; захисні костюми, маски, респіратори для медичних працівників; медикаменти для лікування хворих на COVID-19. А також неодноразово надавав допомогу у вигляді продуктів харчування для пацієнтів стаціонарних відділень.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України