Артур Палатний (керівник виконкому партії «УДАР»): ДБР збирається прийти до мене з обшуками, а мала б завітати до героїв офшорів

Артур Палатний (керівник виконкому партії «УДАР»): ДБР збирається прийти до мене з обшуками, а мала б завітати до героїв офшорів

Веселить, як зе-влада намагається тушити пожежу, що спалахнула через гучне розслідування «Офшор 95». Відволікти суспільство від чергового зашквару міжнародного масштабу вони намагаються стандартними брудними засобами — провокаціями і політичними переслідуваннями.

Читаю в telegram-каналах, що черговий раз по сфальсифікованих справах ДБР готується проводити обшуки в мене, мого оточення та нашої команди. Ми завжди до цього готові. Сроби політичної розправи тривають давно. 

Ця клоунада нічого не дасть: я, на відміну від вас,  брудні гроші через офшори не відмивав. Тож, може, не за тією адресою варто шукати?

Взагалі ця історія вражає. Команда, що йшла до влади під вивіскою «нові обличчя», вже в середині каденції опиняється в центрі розслідування, що прогриміло на весь світ. Проект, що об’єднує більше 600 журналістів з 117 країн. Публікації в найавторитетніших виданнях. Ще один резонанс, що нищить міжнародний імідж нашої країни.

І що вони роблять у відповідь? Кажуть: це нормальна практика, мовляв, таким чином захищали бізнес. Ні, ви захищали свої прибутки від оподаткування, ховали гроші подалі від української юрисдикції, а значить влізли в кишені кожного українця!

Вічно ховатися у вас не вийде. Наша команда готова давати відсіч і злодіям, і політичним провокаторам. Відповідальність наздожене, і замовників, і виконавців!

Слава Україні!

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України