Андрій Стріхарський (народний депутат України): Про робочу зустріч з Предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм

Андрій Стріхарський (народний депутат України): Про робочу зустріч з Предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм

Провів робочу зустріч з Предстоятелем Православної церкви України Епіфанієм.

Під час зустрічі обговорили законопроект «Про службу військового капеланства». Його ухвалення передбачає створення в Україні Служби військового капеланства як самостійного структурного підрозділу у складі військових формувань.

Одна з ключових тем нашої зустрічі - питання щодо реформування сфери поховання та демонополізації ринку ритуальних послуг. Митрополит ПЦУ підтримав наші пропозиції та напрацювання Робочої групи Комітету. Адже система надання ритуальних послуг та законодавче регулювання даної сфери є застарілими. Для прикладу: закон «Про поховання та похоронну справу» прийнятий ще у 2003-му році, проте на сьогоднішній день втратив свою актуальність.

Обговорили план майбутнього спільного будівництва храму Православної церкви України в місті Києві.

Підсумували зустріч обговоренням планів та проблем духовенства України, запевнив про свою підтримку, як депутата Верховної Ради України всіх законодавчих ініціатив, що будуть стосуватися ПЦУ.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України