Українці вважають Володимира Гройсмана найкращим прем’єр-міністром: результати опитування

Українці вважають  Володимира Гройсмана найкращим прем’єр-міністром: результати опитування

Українці вважають, що Володимир Гройсман найуспішніший прем’єр-міністр України з 2005 року по сьогодення, натомість Гончарук та Шмигаль показали себе гірше, ніж Тимошенко і навіть Янукович

Про це повідомляє "Nation" з покликанням на результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. 

Протягом 22 жовтня – 12 листопада КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера. Загалом було опитано близько 2 тис. інтерв’ю з респондентами у віці від 18 років, що проживають на території, яка контролюється Україною.

Під час опитування респондентам ставили два запитання:

1. Хто, на Ваш погляд, був (є) найкращим прем’єр-міністром України з 2005 року по сьогодення?

2. Хто з цих прем’єр-міністрів України найкраще би впорався з соціально-економічною ситуацією, що склалася зараз в Україні? 

На думку опитаних респондентів, найкращим очільником Уряду України з 2005 року є Володимир Гройсман, якого підтримують 21,3% респондентів. На другому місці Микола Азаров (13,5%), на третьому – Юлія Тимошенко (13,4%).  Чинний прем’єр-міністр Денис Шмигаль має 5,1% голосів підтримки респондентів. У той же час, 25,2% респондентів не змогли відповісти на питання.

Прем’єр-міністром України, який найкраще би впорався з соціально-економічною ситуацією, що склалася наразі в Україні, опитувані теж називають Володимира Гройсмана (23,9% голосів респондентів), друге місце у Юлії Тимошенко (18,1%), третє – Арсенія Яценюка (13%). За чинного голову Уряду Дениса Шмигаля проголосувало 5,9% опитаних українців. Не змогли відповісти на питання 16,9%.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України