Вакцина Pfizer показала стовідсоткову ефективність проти COVID-19 у віковій групі від 12 до 15 років

Вакцина Pfizer показала стовідсоткову ефективність проти COVID-19 у віковій групі від 12 до 15 років

Вакцина Pfizer-BioNTech виявилася на 100% ефективною проти коронавірусу COVID-19 у віковій групі від 12 до 15 років через чотири місяці після другої дози

Про це повідомляє "Nation" з покликанням на пресслужбу компанії Pfizer.

"Доки світова спільнота охорони здоров'я працює над тим, щоб збільшити кількість вакцинованих людей у всьому світі, ці додаткові дані надають подальшу впевненість у безпеці нашої вакцини та її ефективності у підлітків. Це особливо важливо, оскільки ми бачимо зростання випадків захворювання у цій віковій групі в деяких регіонах, доки поширення вакцин сповільнюється", - заявив глава Pfizer Альберт Бурла.

У заяві йдеться, що з 2 228 підлітків, які взяли участь у третій фазі клінічних випробувань препарату, тільки у 30 були виявлено симптоми захворювання, водночас всі вони прийняли пустий препарат, а не вакцину Pfizer-BioNTech. Отже, вакцина показала стовідсоткову ефективність через чотири місяці після введення обох доз.

У заяві також наголошується, що під час випробування не було виявлено серйозних загроз здоров'ю осіб, за якими спостерігали протягом шести місяців після введення другої дози.

Тепер у Pfizer-BioNTech планують надати результати досліджень Управлінню з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), щоб розширити дозвіл на використання вакцини особам 12-15 років. Наразі у цій віковій групі схвалено лише екстрене використання.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України