"Нафтогаз" оскаржив у суді постанову уряду про ціни на газ для населення

"Нафтогаз" оскаржив у суді постанову уряду про ціни на газ для населення

Напередодні Кабінет міністрів зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну газу для населення. Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за адміністративним позовом "Нафтогазу", повідомляє "Главком"

НАК "Нафтогаз України" оскаржила в Окружному адміністративному суді міста Києва постанову Кабінету міністрів щодо розрахунків цін на газ для населення. Про це повідомляється на сайті суду.

Як зазначається в повідомленні, позивач просить суд визнати протиправною та нечинною постанову уряду від 5 червня 2019 року №485 "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 3 квітня 2019 року №293".

"Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження за даним адміністративним позовом", - йдеться в повідомленні.

Напередодні "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення ще на 5,1%.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну газу для населення. У розпорядженні уряду йдеться, що вартість газу повинна знизитися до 4640 гривень за тисячу кубометрів, що на 265 гривень нижче липневої ціни.

НАК "Нафтогаз України" в серпні 2019 року знизить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 7,5% в порівнянні з діючою в липні - з 6020,4 гривень до 5568 гривень за 1 тисячу кубічних метрів.

Раніше повідомлялося, що "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення у липні на 10,4%. 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України