Негода в Азії забрала життя кількох сотень людей

Негода в Азії забрала життя кількох сотень людей

Індію і Пакистан заливають сильні зливи, а в Китаї і В'єтнамі зростає кількість жертв тайфуну, повідомляє "Хроніка.інфо"

Сезонні циклони обрушилися на Китай, В'єтнам, Індію і Пакистан і викликали стихійні лиха, в яких, за станом на понеділок, 12 серпня, загинуло кілька сотень людей. Так, кількість жертв тайфуну Лекіма, що накрив Китай, зросла до 44 осіб, повідомляє CGTN.

На сході провінції Шаньдун працівниками Державтоінспекції зафіксовано п'ять смертей через тайфун. Сім осіб зникли безвісти після зсуву ґрунту в прибережних районах. Ще дев'ять осіб пропали безвісти на сході китайської провінції Чжецзян, повідомляє місцева влада. На даний момент в регіоні ведуться рятувальні роботи.

На півдні Індії понад 170 людей загинули за останній тиждень в результаті злив і повеней в штатах Керала, Махараштра і Карнатака.

Найбільше через негоду постраждав штат Керала - тут за останні чотири дні загинули не менше 72 осіб, понад 160 тисяч були евакуйовані. Тільки за останню добу в цьому регіоні було зареєстровано понад 30 смертельних випадків.

В цілому з порушених повінню районів в цих трьох штатах були евакуйовані вже кілька сотень тисяч чоловік. Тим часом, як інформує метеорологічний департамент Індії, грозові зливи в цих регіонах не припиняться ще як мінімум кілька днів.

У Пакистані щонайменше 161 людина загинула в результаті сильних сезонних дощів, мусонів. Про це повідомляє Радіо Свобода. Рясні зливи почалися ще в липні, 12 серпня на узбережжі, де знаходиться двадцятимільйонне місто Карачі, також очікуються опади.

Тільки в Карачі є вже майже два десятки загиблих людей.

Представник армії країни заявив, що військові і цивільні фахівці відкачують воду із затоплених вулиць мегаполіса.

На південні і центральні райони В'єтнаму обрушився тайфун, який викликав повені. Число загиблих вже досягло 24 осіб. Про це заявила місцева влада в понеділок.

На півдні майже 3,9 тис. будинків і більше 22 тис. гектарів сільськогосподарських культур були затоплені, в основному в провінції Лам Донг. Повені також пошкодили більше 30 км національних доріг, включаючи дорогу, що веде в туристичне місто Далат.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України