ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

З нагоди Дня медичного працівника особовий склад одного з військових мобільних шпиталів на східному напрямку оборони України отримав з-за кордону гуманітарну допомогу медичного призначення.

Про це повідомляє Командування об'єднаних сил ЗС України.

Зазначається, що вантаж, який складається з турнікетів – засобів для тимчасової зупинки кровотечі, ліків, перев'язувальних матеріалів і медичних розхідників, в Україну надійшов завдяки ініціативі командувача об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

"Сьогодні і завжди найголовнішою цінністю для нас є людське життя. Саме тому військові мобільні шпиталі зараз забезпечуються всім необхідним для ефективного лікування і відновлення здоров'я військовослужбовців, які захищають рідну землю від російських загарбників", – заявив він.

Командувач додав, що медичні працівники військових шпиталів працюють зараз у режимі максимальної ефективності та готовності.

"Зокрема, цей військовий мобільний госпіталь за останні місяці надав ефективну медичну допомогу сотням пацієнтів як військовослужбовцям, так і цивільним особам", - зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Варто зазначити, що з 24 лютого завдяки гуманітарним ініціативам Сергія Наєва, медичні шпиталі, військові підрозділи та цивільне населення у районі ведення бойових дій отримали майже 300 тонн гуманітарних вантажів. Серед них – медичне обладнання, ліки, автономні прилади електричного харчування, оптичні прилади, тепловізори, безпілотні літальні апарати, спальні мішки, засоби гігієни, харчові продукти та багато іншого.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України