Делегація ЗСУ на чолі з командувачем Об’єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим зустрілася з командувачами оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки

Делегація ЗСУ на чолі з командувачем Об’єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим зустрілася з командувачами оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки

Сторони говорили про посилення військового співробітництва між ЗСУ та країнами-партнерами.

Делегація ЗСУ на чолі з командувачем Об’єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим зустрілася з командувачами оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки: Словаччини, Польщі, Угорщини та Чехії. Про це повідомили у Командуванні Об’єднаних Сил ЗСУ.

Під час зустрічі обговорили стан і перспективи розвитку безпекової ситуації в Україні, встановлення та вдосконалення партнерських відносин і про налагодження шляхів підтримки під час повномасштабного вторгнення рф.

«Ми високо цінуємо підтримку країн Вишеградської групи в складний для нашої держави час. Впевнений, що можливі напрями залучення консультативно-дорадчої та матеріально-технічної допомоги сприятимуть у боротьбі з російською агресією», — заявив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Також говорили про посилення взаємовигідного військового співробітництва між Командуванням Об’єднаних Сил ЗСУ та Об’єднаними оперативними командуваннями збройних сил країн-партнерів.

Сергій Наєв розповів колегам про структуру, функції, діяльність та роль Командування Обʼєднаних Сил ЗС України в загальній системі управління військами.

Представники Вишеградської четвірки заявили про беззаперечну підтримку Україні в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність. Вони зазначили про готовність надати необхідну допомогу ЗСУ.

Крім того, Сергій Наєв зустрівся з начальником Генерального штабу ЗС Словацької Республіки генералом Даніелем Змеко. На зустрічі домовилися про продовження діалогу та активної взаємодії у сфері оборони.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України