Шевченко продовжує провертати справи для Кононенка, Зеленського просять втрутитися: "Вилізе на голову кожному"

Шевченко продовжує провертати справи для Кононенка, Зеленського просять втрутитися: "Вилізе на голову кожному"

Злодій і негідник, який до сьогоднішнього дня безкарно гуляє, повідомляє "Знай.ua". 

Володимир Зеленський стрімко наближається до першої круглої дати у своїй політичній кар'єрі. 27 серпня він гарант Конституції переступить 100-денний рубіж свого президентсва. Велика частина українців довіряють Володимиру Олександровичу та впевнені, що в його каденцію вони заживуть краще. Однак, є і темні плями в перші місяці президентства Зеленського.

Інавгурація Володимира Зеленського

В одній з популярних спільнот в Facebook під назвою "Київ проти корупції" з'явилася публікація, яка не може не привернути уваги.

"Після оглушливої перемоги Володимира Зеленського більшість з коррумпованої чинуші і відвертих казнокрадів відкинули сором і кинулися «піаритися», не шкодуючи ні своєї, ні казенної кишені."

Одним з таких діячів є Кирило Шевченко - голова правління "Укргазбанку".

"Шевченко - злодій і негідник, який по сьогоднішній день безкарно гуляє і в чоловічий статевий орган не дме. Хоча, як сказати. Те, що у Кирила Шевченка безліч «косяків» на нинішньому місці роботи і чимало скелетів у шафі, для оглядачів фінансового ринку, загалом-то ні для кого не секрет. Але чомусь зараз про це особливо не говорять. А даремно. Адже Кирюша привласнює держмайно не тільки для себе, але і для свого найближчого поплічника - Ігоря Кононенка. Він для нього - такий собі гаманець, з якого Ігорчику дається будь-який грошик на будь-який каприз."

Також, з його прізвищем фігурують такі люди, як відомий Олександр Рєпкін, Євген Варягін і "регіональні" брати Клюєви.

"Втім, вся ось ця «мішура» - не єдиний «схематоз», до якого нині причетний Кирило Шевченко і якщо з цим нічого не робити - вилізе на голову кожному українцю і ніжки звісить."

 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України