Касько розповів, на чому зосередиться в Генпрокуратурі

Касько розповів, на чому зосередиться в Генпрокуратурі

Перший заступник генпрокурора Віталій Касько має намір займатися реформуванням прокуратури, повідомляє "Телеграф".

"Реформуванням прокуратури, якщо буде політична воля", - сказав Касько, відповідаючи на питання, на чому зосередиться в Генпрокуратурі України.
 
"Наскільки я розумію, вона (політична воля - ред.) Є і у Президента, і у генерального прокурора, використовувати цю можливість привести її (прокуратуру - ред.) в порядок, щоб вона, нарешті, почала працювати у відповідності до європейських стандартів" , - додав він.

На думку чиновника, прокуратура не повинна займатися розслідуванням кримінальних справ і "перетягувати на себе ковдру в цивільно-правовій сфері".

"Я про це говорив з генпрокурором, і він абсолютно підтримує ідею типової європейської прокуратури, яка буде подобатися суспільству, яке знатиме, що прокуратура виконує роботу по захисту добропорядного громадянина та покаранню винного", - зазначив він.

У той же час Касько додав, що поки не знає ще переліку своїх обов'язків в прокуратурі.

"Немає розподілу. Поки виконую доручення генпрокурора. Він мене попросив прийти на Антикорупційний комітет парламенту, оскільки я готував проект закону про цивільну конфіскації і повернення статті Кримінального кодексу про введення відповідальності за незаконне збагачення", - сказав він.

Касько не виключає, що в подальшому буде курувати міжнародно-правове співробітництво в Генпрокуратурі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України