Відбувся обмін утримуваними особами між Україною і РФ

Відбувся обмін утримуваними особами між Україною і РФ

Літаки з 35 звільненими громадянами вилетіли з України та Росії. Першим літак з українською лівреєю злітає з московського аеропорту "Внуково", повідомляє "Телеграф"

Як передає кореспондент, Ан-148 піднявся в небо, на його борту символіка України. На борту, як очікується, знаходяться 35 звільнених українських громадян.

У свою чергу, у "Внуково" заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко написав в Фейсбук: "Зустрічайте".

Уповноважений при президенті РФ з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила, що процес обміну утримуваними громадянами РФ і України, який відбувається в суботу, завершується.

"Можна сказати, що обмін завершений. Літаки ще в повітрі, але скоро приземляться в Москві і Києві", - сказала вона.

Як повідомлялося, одночасно літак спеціального льотного загону "Росія", на борту якого знаходяться росіяни - учасники обміну, вилітає з аеропорту "Бориспіль" в Москву.

В рамках взаємного звільнення утримуваних осіб між Україною та РФ, в Україну повертаються: Олег Сенцов, Роман Сущенко, Павло Гриб, Микола Карпюк, Володимир Балух, Станіслав Клих, Олександр Кольченко та Євген Панов, Едем Бекіров, Алекса Сізоновіч, Артур Панов.

Полозов розповів про обмін полоненими: Буде в форматі "35 на 35"

 
Також повернулися 24 військовополонені українські моряки: Юрій будз, В'ячеслав Зінченко, Андрій Оприск, Сергій Цибізов, Андрій Артеменко, Володимир Терещенко, Євген Семідоцкій, Віктор Беспальченко, Андрій Шевченко, Володимир Варімез, Михайло Власюк, Богдан Головаш, Сергій Чуліба, Олег Мельничук, Богдан небилиця, Владислав Костишин, Сергій Попов, Юрій Без'язичний, Роман Мокряк, Андрій Ейдер, Володимир Лісовий, Денис Гриценко, співробітники СБУ Андрій Драч та Василь Сорока.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України