ДСНС знищила близько 24 тис вибухонебезпечних предметів (ФОТО)

ДСНС знищила близько 24 тис вибухонебезпечних предметів (ФОТО)

Особовий склад ДСНС ось уже 5 років продовжує роботу над відновленням інфраструктури Донбасу і знищенням вибухонебезпечних предметів. З початку проведення операції об'єднаних сил на 5831,57 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знищено 23958 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в прес-служб штабу ООС

Відзначається, за тиждень що підрозділи ДСНС України зі складу ООС залучалися протягом останнього тижня до піротехнічних робіт, відновлення житлових будинків, які були пошкоджені в результаті артилерійських обстрілів, виконання інженерних робіт, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розташованих в межах контрольних пунктів в'їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.

"Піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу об'єднаних сил протягом тижня 83 рази залучалися до проведення робіт з обстеження та розмінування територій, обстежено 68 га території, вилучено та знищено 779 вибухонебезпечних предмета (всього з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучалися 4503 раз, обстежено 5831, 57 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знищено 23958 вибухонебезпечних предметів)", - сказано в повідомленні.

Додається, що особовим складом ДСНС, тривають аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків в населених пунктах Мар'їнка, Красногорівка, Гранітне, Бердянське і Чермалик, за тиждень відновлено 7 будинків, всього з початку проведення Операції відновлено 461 житловий будинок.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України