У Києві чоловік завдав собі страшних смертельних ран флаконом з парфумами (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві чоловік завдав собі страшних смертельних ран флаконом з парфумами (ФОТО, ВІДЕО)

На тілі загиблого знайшли кілька глибоких порізів: один на шиї, і два на руках. Столична поліція з'ясовує обставини кривавої смерті чоловіка посеред вулиці, повідомляє "Інформатор"

Вранці 8 вересня на вулиці Анни Ахматової в Києві знайшли тіло чоловіка у калюжі крові. Медики, що прибули на місце, констатували його смерть, неподалік знайшли передсмертну записку.

Як повідомляє «Інформатор», повідомлення про трагедію правоохоронці отримали близько 6 ранку. Поліція з'ясувала, що чоловік сидів на лавці неподалік ще з 4 ранку. По камерах видно, що він був у цьому районі і періодично пересувався з місця на місце. Пізніше очевидці побачили закривавленого чоловіка на тротуарі і викликали швидку, але медики врятувати його не встигли.

При огляді поліцейські з'ясували, що причиною смерті попередньо стала втрата крові. На тілі знайшли кілька глибоких порізів: один на шиї, і два на руках. В 15 метрах від тіла виявили велику калюжу крові та сумку з особистими речами. Серед крові були уламки від флакона парфумів.

При огляді ані документів, ані мобільного телефону у загиблого не знайшли. Поліцейським вдалося лише знайти записку з ім'ям Світлана та номером телефону. Особа загиблого не встановлена. На вигляд йому близько 30 років. Подробиці трагедії з'ясовують правоохоронці.


 

 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України