"Рука не здригнеться!". Новий Генпрокурор погрожує посадити навіть президента

"Рука не здригнеться!". Новий Генпрокурор погрожує посадити навіть президента

За словами глави ГПУ, "перед законом усі рівні", а його "рука не здригнеться по кому завгодно, хто є в парламенті", повідомляє "From.ua"

Глава ГПУ Руслан Рябошапка не боїться перетворитися в Максиміліана Робесп'єра в контексті завдання Генпрокуратури забезпечити посадки топ-чиновників.

"Точно не боюся, що перетворюся в Максиміліана Робесп'єра (французький революціонер, - ред.). Бачу три завдання: це реформа, оновлення прокуратури, після цього ми повинні повернутися до нормальної і стабільної роботи органів прокурорського самоврядування та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії", - заявив Рябошапка.

За його словами, від ГПУ чекають "жорсткої реакції на вбивство журналістів і крадіжок на війні".

"Це будуть жорсткі речі, але саме так ми привчимо людей до того, що покарання невідворотне", - вважає глава ГПУ.

Також він підкреслив, що буде "не просити, а вимагати" у парламенту арешту колишнього президента або інших топ-чиновників: "Немає різниці: колишні президенти, народні депутати або хтось ще. Перед законом усі рівні. Скажімо так, рука не здригнеться по кому завгодно, хто є в парламенті".

Що стосується порівняння з Робесп'єром, можна помітити, що в результаті французький революціонер, за призовом якого був страчений король, сам був заарештований, оголошений змовником і обезголовлений.

Нагадаємо, що свою посаду Генпрокурора Руслан Рябошапка отримав 29 серпня, після звільнення Юрія Луценка. Також своїм наказом, новий Генпрокурор звільнив військового прокурора Анатолія Матіоса.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України