У Зеленського назвали головну умову повернення Донбасу

У Зеленського назвали головну умову повернення Донбасу

Спецпредставник Держдепу США з українського питання Курт Волкер розповів журналістам, яким чином окупований Донбас може повернутися до складу України, повідомляє "Знай.юа"

На думку Курта Волкера повернення Донбасу стане можливим лише після проведення місцевих виборів. Окрім того він зауважив, що перед виборами має бути забезпечена безпека для інших кандидатів. 

"Потрібно, щоб Росія вивела війська. Повинні бути розформовані нелегальні збройні формування, які підтримує Росія. Повинні бути розташовані миротворці для створення стабільності або відновлена стабільність іншим чином, щоб впровадити мінські домовленості. "Формула Штайнмаєра”\" починається з виборів, але спочатку ми повинні прийти до цієї точки, щоб мати вільні вибори", – стверджує спецпредставник Держдепу США Курт Волкер

 

Соратник американського президента впевнений, що за виконання двох умов, а саме проведення місцевих виборів та виведення з окупованих територій російських військ, стане можливим повернення контролю України над окупованими територіями.

Щодо безпеки для інших кандидатів, спецпредставник Держдепу США вважає, що вибори мають відбутися за умови дотримання мінських угод.

"Повинна бути встановлена безпека перш за все. Потім мають бути вибори і деякі інші політичні кроки, як того вимагають Мінські угоди. Повернення територій під український контроль станеться потім, коли певні політичні кроки будуть зроблені", – підсумував Волкер у спілкуванні з журналістами.
Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України