Суд поновив на посаді двох люстрованих п`ять років тому прокурорів та повернув гроші за "вимушені прогули"

Суд поновив на посаді двох люстрованих п`ять років тому прокурорів та повернув гроші за "вимушені прогули"

Прокурори часів Януковича відсудили свої посади і майже два мільйони гривень зарплати. Суд ухвалив виплатити їм заробітну плату за час "вимушеного прогулу", повідомляє "УНІАН"

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді двох прокурорів, що потрапили під люстрацію у 2014 році. Відповідні ухвали ОАСК розміщено в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Зокрема, суд поновив на посаді заступника прокурора Харківської області Дмитра Кавуна, якого було звільнено 24 жовтня 2014 року, та старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України Олега Кіпера, звільненого також 24 жовтня 2014 року.

Також суд ухвалив виплатити їм заробітну плату за час "вимушеного прогулу": Кавуну - 951 тис. грн, а Кіперу - 805 тис. грн.

Як повідомлялось раніше, у Верховній Раді зареєстрований президентський законопроект про розширення люстрації на президента, міністрів, депутатів та інших топ-чиновників, які обіймали посади з 23 лютого 2014 року.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України