Богдан про зустріч Зеленського з Коломойським: Треба почути кожного

Богдан про зустріч Зеленського з Коломойським: Треба почути кожного

Спілкуючись із бізнесменом Ігорем Коломойським, президент України Володимир Зеленський виконує, зокрема, гасло одного з попередників, який обіцяв "почути кожного", зазначив глава Офісу президента Андрій Богдан, повідомляє "Гордон"

Богдан заявив, що керівництву України доводиться говорити з усіма.

Президент України Володимир Зеленський спілкувався не тільки з бізнесменом Ігорем Коломойським, але й з іншими. Про це заявив глава Офісу президента (ОП) Андрій Богдан в опублікованому 16 вересня інтерв'ю "ВВС News Україна".

У нього запитали, чи зустрічається Зеленський з іншими олігархами.

"З усіма зустрічається. Комусь це подобається, комусь – ні, але ми маємо говорити з усіма. Треба почути кожного. Бачите, ми виконуємо не тільки свої обіцянки, а й обіцянки своїх попередників. Вони їх не виконали, а нам доводиться це робити", – відповів Богдан.

За його словами, під час останньої зустрічі Зеленського з Коломойським ішлося, зокрема, про допомогу у відбудові Донбасу.

"Розмови на цю тему велися. Ігор Валерійович закривається рішенням британського суду, за яким він не може витрачати більше певної суми на тиждень. Але він обіцяв, коли з'явиться така можливість, безпосередньо сам узяти участь. А до цього часу буде рекомендувати своїм друзям і знайомим максимально допомагати доброчинності в різних напрямках", – зазначив глава ОП.

На репліку, що "дехто вважає, що в Коломойського є певні наміри на "Криворіжсталь" і СБУ там останнім часом активізувалася", Богдан відповів: "Я не знаю інтересів Коломойського, я знаю інтереси держави".

10 вересня в ОП відбулася зустріч Зеленського та Коломойського. Як повідомила пресслужба глави держави, на ній говорили про ведення бізнесу в Україні та енергетичну сферу країни. Зеленський заявив, що обговорював із Коломойським зниження тарифів на комуналку.

Коломойський – один із найбагатших українців, співвласник групи "Приват". За даними журналу "Новое время", зі статком $1,6 млрд він посідає п'яте місце в рейтингу найзаможніших громадян України. Після Революції гідності у 2014 році Коломойський очолив Дніпропетровську облдержадміністрацію, його було звільнено 25 березня 2015 року.

У 2012 році студія "Квартал 95", художнім керівником якої був Зеленський, почала співпрацювати з каналом "1+1", співвласником якого є Коломойський. У листопаді 2018 року бізнесмен заявляв, що він не впливає на діяльність Зеленського. У грудні 2018 року в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Зеленський говорив, що Коломойський не має на нього жодного впливу.

Богдан раніше був адвокатом Коломойського.

"Почути кожного" – передвиборче гасло у 2010 році колишнього президента України, нині втікача Віктора Януковича.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України