У п`ятницю уряд представить у Раді проект держбюджету на 2020 рік

У п`ятницю уряд представить у Раді проект держбюджету на 2020 рік

Проєкт надійшов до парламенту вчора, 15 вересня, нагадав голова ВР, повідомляє "УНІАН"

У п'ятницю Кабінет міністрів презентує у Верховній Раді проєкт державного бюджету на 2020 рік.

Про це голова ВР Дмитро Разумков повідомив на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту. За словами Разумкова, до парламенту вчора надійшов проєкт держбюджету на наступний рік.

І я впевнений, що у п’ятницю, згідно із розкладом, міністр фінансів Оксана Маркарова буде представляти проєкт бюджету у Верховній Раді України”, - сказав він. Разумков висловив сподівання, що це компенсує Годину запитань до уряду, яка б мала відбутися у п’ятницю, тому що бюджетний процес - “дуже серйозний виклик як для парламенту, так і для Кабінету міністрів України”. “І це одне з ключових питань, до якого ми будемо підходити дуже виважено, тому що саме за цим бюджетом наступного року жити нашій державі”, - наголосив він.

20 вересня уряд презентуватиме у Раді проєкт бюджету на 2020 рік.

Проєкт держбюджету на 2020 рік побудований на діючому макропрогнозі з валютним курсом 28,2 грн за долар і передбачає доходи в сумі 1,079 трлн грн, витрати - 1,170 трлн грн. У жовтні, після оновлення макропрогнозів, Кабмін запропонує Раді доопрацьований проєкт бюджету.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України