Російський представник Держдуми видав черговий перл про Україну: "поїдуть освоювати Далекий Схід"

Російський представник Держдуми видав черговий перл про Україну: "поїдуть освоювати Далекий Схід"

Російські чиновники в черговий раз видали перл про Україну. На цей раз представник Держдуми Костянтин Затулін заявив, що Україна з'явилася "в результаті експерименту в 1991 році". Таку заяву він зробив в ефірі пропагандистського телеканалу "Росія-1", повідомляє "Апостроф"

"Але я повинен сказати, нехай ніхто не сподівається, що ми захочемо, як ви сказали, всю Україну. Ми вже знаємо, яку Україну ми не хочемо. Ми не хочемо Україну, де живуть бандерівці, які вважають, що Бандера - це і є герой на всі часи. Нас від цього рве, і ми ніколи не зможемо жити в одній державі з тими, хто вважає, що Бандера - це герой. Хіба що тільки, якщо вони поїдуть освоювати Далекий Схід, як це іноді траплялося на протязі нашої історії", - сказав він.

Блогер Олексій Голобуцький звернув увагу на те, що Затулін - один з високопоставлених чиновників Держдуми і такі заяви від нього неприпустимі.

"Якщо керівництво Держдуми озвучує безпосередньо варіант з черговим посиланням українців на Далекий Схід - навряд чи це означає просто любов Затуліна до історії. Значно ймовірніше, що такі розрахунки дійсно робилися на замовлення Кремля: яким чином використовувати людський ресурс України в найбільш вигідний і безпечний для окупанта спосіб", - написав він у Facebook.

У мережі вже відреагували на заяву скандального російського політика.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України