Стали відомі імена нової команди управлінців Фонду держмайна

Стали відомі імена нової команди управлінців Фонду держмайна

В оновлену команду Фонду держмайна увійдуть Олена Макеєва, Олексій Соболєв, Наталія Кочергіна, Андрій Бойцун, Світлана Дригуш і Юлія Бєлова. Їх кандидатури внесли до Кабміну для затвердження, повідомив діловому виданню The Page джерело в партії "Слуга народу", передає "Страна"

Олена Макеєва буде відповідати за фінанси і аудит. На даний момент вона є главою ради директорів аудиторської фірми "Аксьонова та партнери".

Олексій Соболєв - директор держпідприємство "Прозорро. Продажі", а також Очолює співтовариство фінансових аналітиків CFA Society Ukraine і буде курирувати напрямок фінансів та інвестицій.

За юридичним напрямом буде відповідати Наталія Кочергіна - зараз вона керує юридичною практикою нерухомості і будівництва в компанії DLAPiper.

За впровадження корпоративного управління на держпідприємство буде відповідати Андрій Бойцун. З квітня 2016 він був радником з приватизації і управління держпідприємство в Стратегічною групі радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR).

Інвестиційне спрямування буде курирувати Світлана Дригуш, зараз вона є інвестиційним директором Horizon Capital.

За реорганізації та персонал буде відповідати Юлія Бєлова (HR-директор працювала в "Укрпошті" в період її корпоратизації).

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України