У Луцьку вночі горів військовий шпиталь

У Луцьку вночі горів військовий шпиталь

У Луцьку у військовому шпиталі сталася пожежа. Із шпиталю евакуювали 80 пацієнтів і 11 працівників. Ніхто не загинув, повідомляє ТСН

Прокуратура назвала ймовірну причину пожежі у луцькому шпиталі
Серед причин займання - називають підпал і замикання. Останню підтримують пацієнти: останнім часом у шпиталі зникало світло.

Гарнізонний шпиталь загорівся проти ночі 20 вересня - спалахнув дах будинку.

Під час пожежі у будівлі було 80 пацієнтів, серед них семеро - тяжких. Їх евакуювали та доправили до найближчих клінік. "Скарг на отруєння чадним газом не надходило", - каже заступник головного лікаря Волинської обласної лікарні Олександр Дудар.

Пацієнти кажуть, що зайнявся третій поверх будівлі, де розміщується архів. Через дерев'яні перекриття вогонь швидко поширився на дах усього медзакладу. 

80 пацієнтів та 11 працівників глибокої ночі довелося евакуювати з палаючого військового шпиталю у Луцьку. Вогонь спалахнув, коли всі спали. Ніхто не загинув. Рятувальникам і персоналу вдалось вивести надвір усіх - навіть тяжких пацієнтів.  

Вогонь міг перекинутись поверхами нижче, де розташовані лікувальні відділення. Оскільки всі пацієнти спали, то персонал почав їх будити, а рятувальники виводили надвір. Евакуація тривала лічені хвилини."Багато вибігали у футболках, тапках - у чому встигали", - каже пацієнт Луцького гарнізонного військового госпіталю Олександр Данілов.

Пожежу загасили за три години. До ліквідації залучили 12 одиниць техніки. Дах шпиталю вигорів вщент. Рятувальники розбирають пошкоджені конструкції будівлі. 

Військова прокуратура порушила кримінальне провадження за статтею умисний підпал. "Будуть проведені експертизи. Є дві версії з приводу даної події: це підпал та замикання електродротів", - каже , військовий прокурор Луцького гарнізону Євген Давидов.

Версію про закорочення підтримують і евакуйовані пацієнти. Вони кажуть, що останнім часом у шпиталі часто зникало світло. 

Чи дійсно проводка була несправною, ТСН надіслала запит у Міноборони, саме на його балансі перебуває шпиталь. Відповіді поки не отримали. 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України