Хто буде заступником Авакова та що відомо про цю людину

Хто буде заступником Авакова та що відомо про цю людину

Кандидату на посаду заступника міністра внутрішніх справ Олександру Гогілашвілі 46 років. На сьогоднішній день є співробітником міжнародної громадської організації «Центр здорової молоді», що займається наданням послуг з фізичної та психологічної допомоги наркозалежним особам.

За інформацією,отриманою від наближених людей, Олександр займається цією діяльністю в Україні протягом усього часу їх знайомства, а це майже 10 років.

Цікаво, що за інформацією, розміщеною на сайтах РФ, Олександра Гогілашвілі називають «волонтёром, собирающим деньги на помощь украинским военным на Донбасе», «русофобом», «радикалом».

На фото, розміщених у Facebook самим Олександром він дійсно показує свою українську національно-патріотичну налаштованість. Так, громадянин РФ, кандидат медичних наук Микола Каклюгін (директор АНО «Доброе сердце.Кубань») в одній із своїх статей виклав позицію настроїв Гогілашвілі відносно Росії:

«Кто к нам на Украину прийдет, тот от меча и погибнет... Украина должна быть независимой.». Окрім того він Каклюгін зазначає : «Кроме того, видимо у господина Гогилашвили нет понимания того, что в соответствии с действующим Уголовным кодексом Российской Федерации, вкладывая супруге в руки пистолет, фотографируя её и комбинируя после вместе с ней свою фотографию с ружьём наперевес, украинским флагом и надписью «Мы готовы!», выкладывая затем полученное изображение в режиме открытого доступа, он способствует вовлечению её в террористическую деятельность, за что предусмотрены определенные достаточно серьёзные санкции, вплоть до лишения свободы. Не говоря уже о запрете въезда на территорию России.

И если российские законы не действуют на украинской территории, то в случае приезда в нашу страну ему и его супруге могут быть вменены соответствующие статьи УК РФ».

На запитання журналістів видання theБабель, про походження фото десятилітньої давності Гогілашвілі з Валуєвим, Олександр відповів, що познайомився з ним коли працював продюсером телеканалу «Посмішка дитини», і саме тоді Микола запропонував займатися соціальною діяльністю (безкоштовні школи боксу, допомога онкохворим дітям).

 

 

 

Дружина Олександра, Марія Левченко тривалий час працювала в студії квартала 95. Окрім цього, президент Володимир Зеленський разом із дружиною Оленою 25 травня 2019 року взяв участь у відкритті літнього табору Міжнародної антинаркотичної асоціації.

 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України