У Донецьку знищено танкову частину: що творилося в "столиці" "ДНР" (ВІДЕО)

У Донецьку знищено танкову частину: що творилося в "столиці" "ДНР" (ВІДЕО)

Вранці 25 вересня в окупованому Донецьку на складі боєприпасів бойовиків "ДНР" стався потужний вибух. Інцидент трапився в районі селищ Гірник і Землекопи, повідомляє "From.ua"

Місто огорнув чорний дим, уламки снарядів розлетілися на десятки кілометрів. Відео та фото з місця події показали в мережі місцеві жителі.

У ролику, викладеному на YouTube, видно, як місцевий житель знімає стовп диму і чути гучні вибухи.

"О, ось осколок прилетів. Апокаліпсис!", - сказав чоловік. Обережно, ненормативна лексика 18+

В Інтернеті була опублікована нова інформація щодо того, що ж сталося в Донецьку учора, двадцять п'ятого вересня 2019 року. Зокрема, як пише replyua.net, джерела зазначають, що в результаті вибухів була підірвана танкова частина армійського корпусу "Донецької народної республіки".

В результаті такого повороту подій терористи в терміновому порядку оточили місце надзвичайної події з усіх можливих сторін і намагалисья локалізувати вогонь. У свою чергу користувачі соціальних мереж відзначають, що загоряння і вибухи сталися в Куйбишевському районі Донецька.


На оприлюднених в Мережі картах видно, що вибухи прогриміли на території промислового комплексу зі складами. Терористи могли переобладнати ці території під ангари для танків і ховати там заборонену до використання військову техніку. У свою чергу самі терористи поспішили звинуватити в події Україну.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України