“Наче господар зі слугою”: Квурт про стенограму розмови Трампа із Зеленським (ВІДЕО)

У розмові із президентом США Дональдом Трампом президент України Володимир Зеленський поводився наче його підлеглий, повідомляє Вголос

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” сказав міський голова Винників, що під Львовом, Володимир Квурт.

Якщо аналізувати стенограму розмови, не складається враження, що говорять рівноправні партнери. Виглядає так, що господар пробує говорити із підлеглим чи слугою. Особисто мені з цього є лише смуток. Я не такою хотів бачити свою державу. Я хочу бачити президента великої країни. Який не імітує гру. Який не лише промовами демонструє досягнення нашої країни, а насправді представляє велику країну, так думає і так дбає”, – зазначив Квурт.

За словами політика, два найголовніших союзники України – це армія та флот, тож саме їм треба приділяти найбільше уваги.

Україна повинна вибудовувати свої відносини з багатьма країнами світу. Шукати союзників, пам’ятаючи, що в неї йде війна з РФ. Відповідно, наші дипломатичні служби та президент, на якого покладений цей обов’язок, повинен вміти шукати і компроміс, і ті інтереси, які дозволять Україні стати сильнішою. Треба пам’ятати, що об’єктивно в України є лише два союзники – це армія і флот. Усе решта – це дипломатична робота. Наші дипломати повинні робити все можливе, щоб Україна у світі виглядала дорослою державою, яка спроможна себе захистити і з якою цікаво працювати іншим”, – додав мер.

Повний запис ефіру дивіться тут:

 

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України