У Києві усунули поліцейських, які вимагали хабар, щоб не заводити кримінальну справу

У Києві усунули поліцейських, які вимагали хабар, щоб не заводити кримінальну справу

Поліцейських, які вимагали хабар у дівчини, затриманої з наркотиками, відсторонили за клопотанням столичної прокуратури, повідомляє прес-служба прокуратури Києва

За клопотанням прокуратури Києва дільничного офіцера Оболонського управління поліції і оперуповноваженого Солом'янського управління поліції в Києві усунули з посади. Їх викрили у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди за те, щоб вони не почнуть кримінальну справу.

В Оболонському районі Києва дільничний офіцер поліції затримав 22-річну дівчину за незаконний збут наркотичних речовин. За непритягнення її до кримінальної відповідальності поліцейський зажадав від дівчини 60 тисяч гривень.

У той же день співробітник Оболонського управління поліції при пособництві оперуповноваженого Солом'янського управління поліції, отримав від дівчини частину хабара в сумі 38 тис. Гривень.

Обох правоохоронців піймали "на гарячому" після одержання другої частини грошей. Їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України і ч. 3 ст. 369 КК України.

Зараз до підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту і відсторонення їх від займаних посад. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України