Ціна на нафту пішла вниз через поліпшення ситуації в Ємені

Ціна на нафту пішла вниз через поліпшення ситуації в Ємені

Нафта впала в ціні в п'ятницю через те, що напруженість на Близькому Сході початку трохи спадати. Вартість листопадових ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 18:25 за Києвом становить $ 62,31 за барель, що на $ 0,43 (0,69%) нижче за рівень закриття попередньої сесії, повідомляє "Інтерфакс".

Ф'ючерс на нафту WTI на листопад на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подешевшав на $ 0,03 (0,05%) - до $ 56,39 за барель. Раніше в ході торгів вартість контракту опускалася до $ 54,75 за барель.

Нафтові котирування розгубили весь зріст, накопичений після атак на нафтові об'єкти Саудівської Аравії раніше в цьому місяці, пише агентство Bloomberg.

Як повідомило агентство раніше з посиланням на неназвані джерела, влада Саудівської Аравії у відповідь на мирні ініціативи єменських повстанців-хусит дали добро на встановлення режиму припинення вогню в деяких районах Ємену.

"У відповідь на жест хусит Ер-Ріяд погодився на обмежений режим припинення вогню - в чотирьох районах, включаючи єменську столицю Сану, контрольовану хусит з 2014 року", - пише Bloomberg.

При це в разі успіху цих починань Саудівська Аравія буде орієнтуватися на поширення режиму припинення вогню і на інші частини Ємену.

Перспектива припинення вогню в Ємені, ймовірно, дозволить послабити політичну напруженість в регіоні після атак на нафтові об'єкти Саудівської Аравії 14 вересня, відзначає агентство.

У ніч на 14 вересня підприємства Saudi Aramco піддалися атаці. Зокрема, був атакований найбільший в світі нафтопереробний комплекс, розташований на сході країни. Це призвело до скорочення видобутку нафти в Саудівській Аравії вдвічі - на 5,7 млн ??барелів на добу.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України