“Це стане Україні уроком”: Захарова влаштувала істерику через розмову Зеленського і Трампа

“Це стане Україні уроком”: Захарова влаштувала істерику через розмову Зеленського і Трампа

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова вважає, що публікація стенограми телефонної розмови президентів США і України Дональда Трампа та Володимира Зеленського показала, що вести переговори з Вашингтоном небезпечноповідомляє “Главком” з посиланням на ТАСС.

Вона зазначила, що згодна з багатьма оцінками, що публікація стенограми розмови Трампа і Зеленського змінює форму відносин між державами, країнами, лідерами, політиками. На її думку, після цього всім стало зрозуміло, що дзвонити у Вашингтон, вести переговори, зустрічатися тепер стало небезпечно.

Захарова додала, що негативні наслідки від публікації Вашингтоном змісту переговорів лідерів двох держав «дуже значні».

Вона вважає, що публікація телефонної розмови може стати уроком українському лідеру і тим самим вплинути на ситуацію в Україні.

«Точно так само, як по клацанню, можуть просто злити всю політику українську, як це і було зроблено, – демократи ж. Тому що за цим стоять, звичайно, демократи, так само Україну як державу американський істеблішмент може злити рівно в той момент, коли це буде зручно і потрібно», – вважає офіційний представник МЗС РФ.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України