"Опозиційна платформа - За життя": в тиску на свободу слова та репресії опозиції влада Зеленського перевершила режими Януковича і Порошенка

"Опозиційна платформа - За життя": в тиску на свободу слова та репресії опозиції влада Зеленського перевершила режими Януковича і Порошенка

"Опозиційна платформа - За життя" звернулася до влади з вимогою негайно припинити політичні переслідування і репресій проти опозиції. Влада Зеленського підсилює переслідування незалежних телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, а щодо їх власника запустила політичні репресії. Про це заявили в партії «Опозиційна платформа - За життя».

"За вказівкою Зеленського "112 Україна" вже позбавлений цифрової ліцензії, щодо NewsOne прийнято рішення про позбавлення ліцензії і справу направлено до суду, а телеканалу ZIK призначена незаконна перевірка. Саме ці три канали закликають до встановлення миру і припинення бойових дій на Донбасі. Сьогодні їх власник, член Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" народний депутат Тарас Козак був викликаний на допит в СБУ", - йдеться в заяві, опублікованій на сайті партії.

У партії не сумніваються, що виклик на допит власника телеканалів і депутата від опозиційної партії носить політичний і замовний характер, організований саме командою президента.

Як доказ цьому нагадали про заяви самого Володимира Зеленського, який неодноразово озвучував погрози на адресу цих телеканалів і заявляв про непрозоре фінансування і "монополізації інформаційного ринку". А розслідування справи "про нібито державну зраду", за яким викликають на допит Тараса Козака, назвали інструментом політичних репресій.

"Розслідування даної справи, за яким викликають на допит Тараса Козака, як до цього систематично викликали на допит працівників телеканалів, це маніпулятивна спроба замаскувати власну жадібність і страх перед незалежними ЗМІ порожніми гаслами про захист державних інтересів", - наголошується в заяві.

У "Опозиційній платформі - За життя" також відзначили, що активну роль в рейдерському захопленні каналу "112 Україна" грає і Андрій Богдан, керівник Офісу президента. За даними незалежних ЗМІ, саме він є безпосереднім куратором захоплення телеканалу. У партії також звернули увагу на те, що останнім часом на міжнародному рівні відкрито обговорюються ганебна практика впливу Офісу президента на суддів, які розглядали справу телеканалу "112 Україна", і рішення нелегітимної Нацради з питань телебачення і радіомовлення, яке було миттєво підтримано Офісом президента.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє: спроба під абсолютно надуманими приводами вчинити політичну розправу над власниками незалежних каналів є очевидним свідченням того, що жоден бізнес в Україну, в тому числі і абсолютно публічний, не може відчувати себе захищеним, а влада Зеленського, з перших місяців свого правління відкрито привертає спецслужби для рейдерських захоплень і закриття бізнесу, що заважає, за рівнем цинізму переплюнула режими Януковича і Порошенка.

У партії підкреслили, що справжні інтереси держави Україна полягають в об'єктивному висвітленні подій в країні незалежними медіа, щоб захищати свободу слова і боротьбі з непрофесіоналізмом, дилетантством і корупцією у владі.

"Саме таких ЗМІ бояться Зеленський, Богдан і призначені ними "на 100% свої люди", які використовують власні повноваження і вручену їм народом владу для брудних маніпуляцій, знищення і віджимання бізнесу, для утримання влади за всяку ціну", - наголошується в заяві.

"Опозиційна платформа - За життя" звернулася до влади з вимогою негайно припинити політичні переслідування і репресії проти опозиції і відмовитися від політики зі знищення свободи слова, пообіцявши боротися з цим всіма законними методами.

"В Україні і на міжнародній арені ми будемо відстоювати право журналістів вільно виконувати свої професійні обов'язки і будемо вимагати відповідальності для рядових виконавців цього цькування, повну відповідальність за яку несе особисто президент Володимир Зеленський", - наголошується на сайті партії.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України