Зеленський заявив про підписання формули Штайнмаєра

Зеленський заявив про підписання формули Штайнмаєра

Президент України Володимир Зеленський підтвердив підписання формули Штайнмаєра. Про це він повідомив під час брифінгу у вівторок, 1 жовтня, передає "Кориспондент"

При цьому глава держави заявив, що буде підготовлений новий закон про особливий статус окремих районів Донецької і Луганської областей, який міститиме положення "формули Штайнмаєра".

"Формула Штайнмаєра" повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус, якого ще немає", - сказав він.

Президент додав, що тимчасовий закон про особливий статус Донбасу почне діяти на постійній основі за умови, коли там відбудуться місцеві вибори за Конституцією України та законодавством України, а також після публікації ОБСЄ про те, що вибори пройшли за міжнародними стандартами.

"Ніяких виборів під дулом кулеметів не буде і бути не може. Закон про особливий статус Донбасу діє до 31 грудня 2019 року. Буде новий закон, який розроблятиме парламент у співпраці і публічному обговоренні із суспільством. У цьому законі не буде перейдено жодної червоної лінії. Тому не буде ніякої капітуляції ... Формула Штайнмаєра повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус, якого ще немає", - заявив Зеленський.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України