Вогняна кара спіткала військових Путіна в окупованому Криму: кадри НП

Вогняна кара спіткала військових Путіна в окупованому Криму: кадри НП

Пожежа трапилася на території судноремонтного заводу в окупованому Росією Севастополі

Там, у четвер, 3 листопада, загорівся ракетний катер “Шуя”.

Ракетний катер «Волинь» був пришвартований на ремонт. Пожежа почалася в моторному відсіку, проте, виявився не такою серйозною, як здавалося спочатку і ранг пожежі знизили з 4-го на 2-ий.

За попередніми даними, загоряння сталося в кормовому відсіку катера під час запуску одного з його механізмів.

Зараз пожежники проводять розвідку, на судні сильне задимлення. Встановлено, що постраждалих немає – весь екіпаж, 46 осіб, евакуйовано.

Ракетний катер Р-71 був спущений на воду в 1983 році, а ім’я Шуя отримав в 2014 році.

Нагадаємо, раніше в Норвегії сталася катастрофа з російським кораблем – все почалося з масштабної пожежі. Спочатку російський траулер «Бухта Наездник» спалахнув, а потім затонув. На борту судна, що горіло були люди.

Відомо про те, що російський траулер Бухта Наездник був з резервуара з аміаком на борту – була велична загроза вибуху, рятувальники почали проводити масштабну евакуацію.

Надзвичайна подія сталася в норвезькому Тромсі 25 вересня:

«Через пожежу евакуювали 29 чоловік. 12 з них серйозно постраждали », – йдеться в повидомленні джерела. Займання сталося в той час, коли співробітники проводили зварювальні роботи на об’єкті.

На кадрах видно чорний дим, який поширюється з судна, місцеві – взагалі були в паніці, тому що міг статися такий потужності вибух, розніс би все навколо. А буквально кілька хвилин тому росЗМІ почали сурмити про те, що горить об’єкт на воді затонув.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України