Експерт розповів про дивні властивості прийнятої "формули" по Донбасу: "кожен бачить своє"

Експерт розповів про дивні властивості прийнятої "формули" по Донбасу: "кожен бачить своє"

Під формулою Штайнмаєра кожен розуміє те, що хоче

Про це в відеоінтерв’ю Politeka заявив український блогер і військовий експерт Олексій Арестович. (Щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За його словами, формула Штайнмаєра – це певним чином оксюморон, який кожен наповнює своїм змістом. Цікаво, що Росія бачить одну формулу, Україна – іншу, а Захід взагалі третю.

«Ключ всієї цієї історії для Росії – це проведення виборів на підконтрольній їм території. Вони там збираються провести своїх і якщо це буде легітимізовано, ці люди отримають карт-бланш на місцевому рівні», – говорить Арестович.

Донбасс ДНР Донецк

Але фактично – формула насправді ніякого особливого значення не має. Протести, які в результати почалися, явно комусь потрібні, вважає експерт.

«Якщо відкинути брифінг президента і протести, які зараз там йдуть на Майдані, і залишити тільки те, що підписали, розумієш, що він не вартий виїденого яйця, цей підпис. Нічого вони, за великим рахунком, не поміняли», – зазначає Арестович.

Нагадаємо, Тернопільська і Львівська обласні ради написали звернення до президента Володимира Зеленського та керівництва держави, в якому висловили своє обурення узгодженням в Мінську так званої «формули Штайнмаєра».

штайнмайер, протесты

«Ми, депутати Львівської облради, заявляємо про те, що оголошені 1 жовтня президентом України Володимиром Зеленським наміри реалізації так званої «формули Штайнмаєра» є, на нашу думку, неприкритою здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні», – йдеться в заяві.

Львівська облрада вважає, що після реалізації «формули» Україна отримає легітимізацію і тривале консервування самопроголошених адміністрацій в окремих районах Донецької і Луганської областей за допомогою виборів.

А проведення наступних виборів в український парламент на цих територіях «остаточно закріпить присутність представників терористичних окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні».

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України