«Політичні «фестивалі» Києва не викликають поваги у регіонах», – експерт

«Політичні «фестивалі» Києва не викликають поваги у регіонах», – експерт

Філософ, публіцист та політолог Ігор Лосєв вважає, що «тверда рука» влади могла б навести лад на сході України. Про це він розповів у коментарі «Вголосу»

«В деяких наших регіонах, ті ж Донбас і Крим, люди шанують жорстку і послідовну владу. Все те, що відбувається в Києві, оці політичні «фестивалі», викликають велику неповагу. Я наведу такий приклад: коли було оголошено незалежність України, то у моєму рідному місті Севастополь народ пішов по книгарнях шукати українські словники і підручники. Потім прем’єрміністром став Леонід Кучма і заявив, що російську мову зроблять другою державною. Тоді всі «рухи тіла» стосовно української мови негайно припинились.

Оця гнила, непослідовна центральна влада в Києві у багатьох регіонах України породжує неповагу і опозицію. Люди елементарно не сприймають її як владу, а як якусь групу злодіїв, клоунів, базік і демагогів. Влада має нести відповідальність за свої дії. У нас дуже поширена так звана адміністративна брехня, коли офіційна особа елементарно бреше у ЗМІ і не несе за це жодної відповідальності. У багатьох інших країнах чиновник відповідає за кожне своє слово, а в нас можна наговорити все, що завгодно», – зауважив Ігор Лосєв.

«Якби у Києві була жорстка, патріотична і послідовна влада, то не було б проблем із місцевим населенням ні в Донбасі, ні в Криму. У 1991 році люди у цих регіонах думали, що прийшла якась справжня влада, а коли побачили цей «кисіль»  діячів у Києві, у них виникло величезне почуття зневаги.

Наприклад, у моєму регіоні, в Криму, проживає дуже багато військових. У них менталітет такий, що влада має бути сильною, жорсткою і чітко відповідати за все, що вона робить», – додав експерт.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України