Екс-депутат розповів, хто формував склад КМДА: «Кличко був маріонеткою»

Екс-депутат розповів, хто формував склад КМДА: «Кличко був маріонеткою»

Віталій Кличко на посаді мера був маріонеткою ряду забудовників

Про це в відеоінтерв’ю Politeka розповів український політик, державний і громадський діяч, народний депутат чотирьох скликань Михайло Поживанов. (Щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За його словами, в першу чергу, Кличко показав себе дуже слабким міським головою. Склад Київської міської адміністрації формувався в тому чи іншому вигляді людьми, серед яких Максим Микитась і Ігор Ніконов.

«Ці люди формували весь склад КМДА, особливо ті напрямки, які стосувалися містобудівної політики. Коли Кличко балотувався, у нього поганих думок не було, але він виявився нездатним щось хороше зробити», – говорить Поживанов

кмда,

Але звичайна заміна людини, виконуючої обов’язки глави КМДА, нічого не дасть, вважає політик. У Києві потрібно також змінювати систему, змінювати керованість містом, а для цього потрібен план – стратегія соціально-економічного розвитку міста.

«П’ять років влади Кличко і у нас не запущено жодної станції метро. Є тільки пішохідний міст, на який витратили божевільні гроші, вже є заяви в правоохоронні органи, щоб вони розслідували цю справу», – зазначає Поживанов.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що планує поспілкуватися з Київським міським головою Віталієм Кличком перед звільненням його з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Просто ще не звільнив. Думаю про це… Я обов’язково буду спілкуватися з мером паном Кличком перед тим, як я вирішу його звільнити”, – сказав глава держави. Зеленський також додав, що підтримує поділ функцій мера Києва і голови КМДА і новий законопроект про столицю.

Раніше в прес-службі Кличка повідомили, що народні депутати Верховної Ради VIII скликання від різних фракцій звернулися в КСУ з конституційним поданням про надання офіційного тлумачення Основного Закону в частині здійснення місцевого самоврядування та державної влади в столиці.

4 вересня Кабінет міністрів схвалив подання про звільнення Кличка з посади голови КМДА і направив його до Офісу президента.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України