Едуард Юрченко про арешт Порошенка: «це зайвий крок»

Едуард Юрченко про арешт Порошенка: «це зайвий крок»

Шум навколо можливих злодіянь Петра Порошенка повинен тримати екс-президента в тонусі

Про це в відеоінтерв’ю Politeka заявив політтехнолог, кандидат філософських наук Едуард Юрченко. (Щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За його словами, активність українського правника і політика Андрія Портнова щодо діяльності екс-президента Петра Поршенка виглядає нездорово, хоча може бути не безпідставною. Безперечно, варто відмітити певну зацикленість Портнова на посадці Порошенка.

«Я підозрюю, що зараз вже не та ситуація, коли Тимошенко саджали. Якщо зараз пов’яжуть Порошенка дійсно може відбутися мобілізація в його підтримку навіть з боку його ворогів. Реакція міжнародної спільноти теж буде іншою, до нього там досить позитивно ставляться. Його арешт навіть викличе в ЄС невдоволення», – вважає Юрченко.

портнов, порошенко

Арешт Порошенка буде дійсно неприємною ситуацією для нинішної влади, додає експерт. Можливо, це буде навіть зайвим кроком. Однак Володимир Зеленський повинен розуміти, що когось саджати треба, тому що громадськість сподівалася на справедливість і посадки корупціонерів.

Нагадаємо, екс-заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов, який, за його словами, стоїть за підозрою арештованому екс-нардепу Сергію Пашинському, обіцяє таку саму участь п’ятому президентові Петру Порошенку.

“Петро Порошенко, сподіваюся, Вам зрозуміло сьогоднішнє рішення суду по Пашинському. Ми будемо продовжувати формувати навколо Вас кримінальну повістку і пояснювати людям структуру кожного Вашого злочину

Андрей Портнов

Ми будемо робити все, щоб у влади не залишилося іншого виходу і Ви стали наступним клієнтом слідчого ізолятора”, – сказав Портнов.

За словами Портнова, Порошенка вважають “причетним до державної зради, спроби захоплення державної влади і перевищення влади і службових повноважень”.

Також Андрій Портнов збирається боротися за відставку Руслана Рябошапки. “Керівники ГПУ заборонили прокурорам підписувати будь-які клопотання у справах Порошенка. За останній тиждень по головному фігуранту все повністю зупинилося”, – заявив Андрій Портнов.

“Переходимо в наступальну публічну фазу до тих пір, поки генеральний прокурор не буде відправлений у відставку”, – запевнив одіозний юрист.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України