Формула Кравчука: перший президент України сказав, як прокласти дорогу до миру на Донбасі (ВІДЕО)

Формула Кравчука: перший президент України сказав, як прокласти дорогу до миру на Донбасі (ВІДЕО)

Перший президент України Леонід Кравчук запропонував свою "формулу", яка здатна прокласти дорогу до миру на окупованому Донбасі, пише znaj.ua

Зрушити ситуацію на Донбасі з мертвої точки у сторону миру може лише один документ - підписаний главами чотирьох держав. Про Леонід Кравчук це заявив в інтерв'ю виданню "Обозреватель".

"Лідери України, Росії, Франції та Німеччини повинні скласти відповідну дорожню карту особисто", – наголосив він.

На думку першого президента України, повноваження "помічників чи радників міністрів закордонних справ", яким сьогодні доручено складання подібні документи, недостатні для такої важливої місії.

"Коли ми зібралися у Біловезькій пущі, існував Радянський Союз. Ми приїхали туди, і на порядку денному стояло питання: бути чи не бути Радянському Союзу, або бути чи не бути загальній кризі, яка могла призвести до неймовірного конфлікту. Ми сіли вшістьох і самі написали документ. Без груп – двосторонніх, тристоронніх чи будь-яких інших", – нагадав Кравчук.

Леонід Кравчук переконаний: "Так само треба зробити і сьогодні. І не треба перекладати цю функцію на когось. Це можуть і мають зробити глави держав. Так було завжди, коли питання було гострим і небезпечним для всіх країн".

Перший президент України підкреслив: "Якщо такий документ буде підписаний, якщо він буде доведений до виконання, тоді ми будемо мати підстави сказати: успіх на Донбасі є".

"Це не означає, що вже завтра все зміниться. Буде потрібно багато часу. Але дорога буде відкрита", – запевнив Леонід Кравчук.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України