"Танці з зірками": легендарний Чапкіс залишиться в шоу назавжди (ФОТО)

"Танці з зірками": легендарний Чапкіс залишиться в шоу назавжди (ФОТО)

Видатний балетмейстер і Народний артист України, 89-річний Григорій Чапкіс стане четвертим постійним суддею "Танців з зірками" починаючи з наступного неділі, пише znaj.ua

За словами учасників проекту, слова Чапкіса надихнули їх, а фанати в соцмережах масово просять показувати його частіше:

«Людина, яка повинна бути в журі на постійній основі - це Чапкіс»; «Так цікаво було послухати про історію кожного танцю, і які основні фігури повинні в ньому бути»; «Він мудрий, цікавий, і справедливий»; «Окреме «спасибі» за Чапкіса. Такий культурний, інтелігентний чоловік. Браво».  

пишуть в коментарях

За словами керівника розважальних шоу "1+1" Володимира Завадюка, повернення Чапкіса в "Танці з зірками" справило справжній фурор, а телеглядачі були щасливі:

"Тисячі людей після ефіру активно просили залишити його в якості постійного судді, а ми завжди прислухаємося до думки глядачів. Крім того, повернення балетмейстера в проект сильно відіб'ється на наших учасниках. Вони почнуть готувати танець ще ретельніше, адже знають, що Чапкіс не допустить ніяких помилок у класичній бальній хореографії".

Володимир Завадюк

Сам Григорій Чапкіс зазначив, що для нього бути суддею танцювального проекту такого масштаба велика честь і відповідальність:

"Я не можу помилитися і повинен бути максимально об'єктивним, щоб не втратити авторитет. За моїми діями спостерігають і студенти, яким я постійно акцентую на бальних канонах".

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України