Сценарій третьої світової: НАТО проводить секреті навчання з ядерною зброєю (ФОТО)

Сценарій третьої світової: НАТО проводить секреті навчання з ядерною зброєю (ФОТО)

Німеччина та інші союзники з НАТО проводять секретні військові навчання, сценарій яких передбачає ядерну війну, пише znaj.ua

Як повідомляє DW, про військові навчання, в межах яких союзники з Північноатлантичного Альянсу відпрацьовуватимуть використання ядерної зброї,  дізналася німецька агенція dpa.

Зазначається, що самі навчання носять назву Steadfast Noon (Непохитний полудень).В рамках маневрів відпрацьовуватимуть використання винищувачів-бомбардувальників, а також встановлення ядерної зброї на літаки.

Крім того, учасники військових навчань відпрацюють безпечне переміщення ядерної зброї з підземних сховищ до літаків. Тренувальні польоти проходять без ядерних бомб.

Більш детальна інформація про навчання наразі відсутня. Проте, як зазначає dpa, опубліковані в інтернеті фотографії вказують на участь в маневрах італійської авіації.

Від німецької армії в навчаннях беруть участь літаки Panavia Tornado 33-ї тактичної авіаційної ескадри. Вони розташовані на базі Бюхейль в Айфелє, як зазначає видання, там можуть зберігатися американські водневі бомби B61.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України