У США сказали, чому конфлікт на Донбасі не вирішиться найближчим часом: "Путін не готовий" (ФОТО)

У США сказали, чому конфлікт на Донбасі не вирішиться найближчим часом: "Путін не готовий" (ФОТО)

Андерс Аслунд, науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council, шведсько-американський економіст і дипломат заявив, що вирішити конфлікт на Донбасі в даний момент не вийде, бо в США досить невизначена атмосфера в даний момент, пише znaj.ua

Аслунд заявив, що така ситуація склалася після оприлюдненої телефонної розмови між Володимиром Зеленським, президентом України, і Дональдом Трампом, президентом США, повідомляє портал "Хвиля".

"Путін не буде готовий погоджуватися на щось на Донбасі, якщо США прямо або побічно не беруть участь в переговорах і не фіксують свою позицію", - відмітив Аслунд.

За словами Аслунда: "Путін нічого не зробив протягом півтора року, оскільки чекав виборів в Україні", але "тепер виявляється, що і в США вже незрозуміло з ким вести переговори до обрання нового президента, тобто до початку 2021 року".

Аслунд вважає, що ця ситуація негативно відбивається на Володимирі Зеленському, який, як каже Аслунд: "Дуже хоче прогресу в переговорах в якості доказу своєї ефективності, але навряд чи на щось тут можна вплинути".

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України