Нас чекає всесвітня катастрофа: Путіна викрили в підготовці до розв`язування ядерної війни

Нас чекає всесвітня катастрофа: Путіна викрили в підготовці до розв`язування ядерної війни

Росія веде підготовку до ядерної війни. Ядерна зброя перетворилося в інструмент російської політики. Про це свідчить риторика президента Путіна, який останнім часом дуже часто публічно розмірковує про готовність РФ відобразити ядерний удар. Яскравим прикладом також служать недавні командно-штабні навчання «Грім-2019», які вважають репетицією загальної ядерної війни. Про це на «Новому часу» пише російський журналіст, військовий експерт, заступник головного редактора «Щоденного журналу» Олександр Гольц, передає ФАКТЫ

Він називає ці навчання "безпрецедентними за весь час існування армії сучасній Росії" і вважає, що війна може "розпочатися з використання крилатих ракет і завершиться масованим ядерним ударом, який буде означати загибель всього живого на планеті Земля".

За його словами, задумом навчань Кремля передбачається, що «в умовах збереження конфліктного потенціалу по периметру кордонів Російської Федерації відбувається ескалація обстановки, в результаті чого створюється загроза суверенітету і територіальної цілісності держави».

Гольц підкреслює, що російська військова машина демонструє свою міць напередодні маневрів стратегічного командування США Global Thunder-2020 ( «Глобальний грім-2020»).

"В рамках цих маневрів, як повідомляє преса, в Європу вже перекинуті три стратегічні бомбардувальники США, які підлітали до Калінінградської області. Ну чим не "ескалація обстановки" по периметру російських кордонів! Можна зробити висновок: в російському Генштабі виходять з того, що всесвітня катастрофа почнеться зовсім не з раптового першого удару США, а стане результатом поступової ескалації конфлікту",  - зазначає експерт.

Невтішний прогноз про підготовку Росії до нової світової війни раніше висловлював публіцист і політолог Андрій Піонтковський. На його думку, першим плацдармом для військового зіткнення з США може стати територія країн Балтії. Потім під вигаданим приводом будуть завдані ядерні удари по цілям в Європі.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України