З`явилися фото сіамських близнюків з Чернівців та відео з розповіддю їх батьків (ВІДЕО)

З`явилися фото сіамських близнюків з Чернівців та відео з розповіддю їх батьків (ВІДЕО)

У телепередачі вперше висвітлили історію про сіамських близнюків з Чернівців, пише АПОСТРОФ

Це відбулося в ефірі програми "Стосується кожного" на телеканалі "Інтер".

Участь у ток-шоу взяли батьки дівчаток - Дмитро та Анжела Петрюк. Вони розповіли, що знали про патологію на ранніх термінах вагітності, але прийняли рішення народжувати. Сім'я ця віруюча, де аборти - великий гріх. До того ж, це була довгоочікувана вагітність, адже раніше подружжя пережило викидень.

"Ми знали, що дитина хвора, але не могли цього зробити (аборт - ред.). Ми домовилися: якою буде дитина, такою і будемо ростити", - розповів батько сіамських близнюків.

При народженні малятам дали імена Ганна і Марія. У них були один тулуб, дві руки, дві ноги, два хребта, які з'єднувалися в поперековому відділі в один, одне серце. Так розповіла в ефірі завідуюча акушерсько-гінекологічного відділення Глибоцької центральної районної комунальної лікарні Валентина Турман.

Також в ефірі програми спростували інформацію, що батьки покинули дівчаток в пологовому будинку. Турман підтвердила, що породілля перебувала в тяжкому стані після передчасних пологів і лежала в іншій лікарні. Батько ж відвідував Ганну і Марію кожен день.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України