Соратник Путіна таємно приїхав в Україну, гримить скандал: “зачастили з Москви” (ФОТО)

Соратник Путіна таємно приїхав в Україну, гримить скандал: “зачастили з Москви” (ФОТО)

Соратник президента країни-агресора Володимира Путіна таємно приїхав в окупований Донецьк, пише Politeka.net.

Про це у своєму Telegram-каналі пише коллаборант і терорист Владислав Бердичівський.

Інформацію про приїзд “сірого кардинала” Кремля Владислава Суркова в окупований російськими військами Донецьк підтверджують й інші джерела.

“Судячи з того, що крім інформації про відвідування “ДНР” В. Ю. більше нічого не просочилося – серед присутніх на нарадах немає любителів України”, – написав колаборант Бердичевський.

Інший Telegram-канал “охоронець”, який пов’язують з Кремлем, повідомив про візит “фахівця з інформаційних війн” Андрія Манойло.

“Зачастили в Донецьк з Москви гості. Просочилася інфа, що в республіці Владислав Сурков. Також заїхав в “ДНР” відомий в певних колах як фахівець з інформаційних війн, кадровий розвідник, член наукової ради при Раді Безпеки Російської Федерації Андрій Манойло”, – йдеться в повідомленні.

З ким саме в окупованому Донецьку зустрічався соратник Путіна Владислав Сурков, поки невідомо.

За словами політичного експерта Дмитра Співака, зустріч лідерів Нормандської четвірки неможлива без певних зусиль всіх сторін

За його словами, при цьому, домогтися мирного процесу на Сході країни без Нормандського формату неможливо. Після переговорів український парламент в будь-якому випадку буде зобов’язаний прийняти ряд законів по Донбсасу, але в українському парламенту поки що немає достатньої кількості голосів для прийняття цих законів.

«Це все означає, що велика ймовірність замороження конфлікту на Донбасі з невизначеним статусом, з відкритим кордоном на невизначений термін. Тому нічого навіть говорити зараз про формулу Штайнмаєра, наприклад”, – говорить співак.

Українці в питанні вирішення конфлікту на Сході країни повинні відчувати – зараз не відбувається нічого, вважає експерт. Якщо не буде ні формули Штайнмаєра, ні Нормандського процесу-все одно потрібно розуміти, що Україна не зможе поодинці вирішувати це питання.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України