Америка підтримує народ України - Помпео

Америка підтримує народ України - Помпео

США втілюють єдину місію стосовно України і підтримують президента Зеленського в його прагненні викоренити корупцію, пише КорреспонденТ.net

Сполучені Штати проводять єдину політику щодо України, запевнив держсекретар США Майк Помпео, спілкуючись з журналістами під час свого перебування в штаті Канзас, передає Голос Америки.

"Ми втілюємо важливу стратегію щодо України. Український народ повинен знати, що Америка його підтримує", - наголосив Помпео.

За словами держсекретаря, адміністрація Дональда Трампа зробила в плані допомоги Україні набагато більше, ніж уряд, очолюваний президентом Бараком Обамою.

Він також зазначив, що США підтримують зусилля президента України Володимира Зеленського з подолання корупції.

"Попередня адміністрація відмовлялася надавати народу України оборонні військові системи. Нинішня адміністрація це змінила. У них новий лідер - президент Зеленський, і ми дуже сподіваємося, що корупцію, яка давно шкодить українській економіці, йому вдасться викорінити, і що ми зможемо знайти шлях до деескалації конфлікту і до відновлення гордої України, якою вона може стати", - додав Помпео.

Як повідомлялося, Помпео заявив, що ніколи не бачив свідоцтв того, що Вашингтон намагався домогтися будь-яких дій від Києва в обмін на надання фінансової та військової допомоги.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України