Під Радою протестують проти ринку землі (ВІДЕО, ФОТО)

Під Радою протестують проти ринку землі (ВІДЕО, ФОТО)

Кілька сотень представників аграрного ринку вимагають від народних депутатів не голосувати за законопроект №2178-10, пише КорреспонденТ.net.

Біля стін Верховної Ради в середу, 30 жовтня, проходить акція протесту Всеукраїнської аграрної ради з вимогою не допустити включення до порядку денного законопроекту про ринок землі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється, кілька сотень людей вимагають від парламенту і президента не допустити включення до порядку денного Ради і голосування депутатами законопроекту №2178-10 Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обігу сільськогосподарських земель.

Після завершення протесту під будівлею парламенту, учасники акції вирушать до Офісу президента, щоб вимагати від Володимира Зеленського втручання в ситуацію.

Протестувальники вважають, що створення ринку землі призведе до скуповування сільськогосподарських земель олігархами та великими землевласниками, а саме існування держави поставлено під загрозу.

Це перша з трьох акцій проти ринку землі, які заплановані біля будівлі парламенту. Свої протести також проведе Асоціація тваринників України та Всеукраїнське об'єднання Свобода.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України