У Києві зіткнулося шість авто, два водія втекли (ФОТО, ВІДЕО)

У Києві зіткнулося шість авто, два водія втекли (ФОТО, ВІДЕО)

На короткій ділянці дороги сталися три аварії. Учасники ДТП довго не могли виразно пояснити правоохоронцям, що саме сталося, пише КорреспонденТ.net.

У ніч на суботу в Києві на Брест-Литовському шосе сталося три аварії за участю шести машин. Кілька людей отримали удари і розсічення, але від госпіталізації відмовилися. Двоє водіїв залишили місце ДТП, повідомляє Інформатор 2 листопада.

Інциденти сталися в проміжку з 1:30 до 2:00.

"За словами одного з учасників аварії, по Брест-Литовському шосе в бік центру Києва рухався Mercedes Viano, а за ним на високій швидкості на "лисій" гумі летів Mercedes W220. Другого почало заносити і він врізався в першого, а потім у відбійник", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що через кілька хвилин до аварії додалося учасників. За невідомих обставин BMW зіткнувся з Renault на проміжку дороги між W220 і Viano, потім Renault "наздогнав" мінівен, а BMW опинився у відбійнику.

Минув ще якийсь час і, проїжджаючи повз цю аварію з чотирьох машин, зіткнулися Volkswagen і ще одна Renault. У цій ДТП автомобілі отримали легкі ушкодженнями.

Коли на місце прибули правоохоронці, учасники аварій довгий час не могли виразно пояснити, що сталося, лише говорили, що сталося три різні ДТП. Пізніше стало зрозуміло, що двоє водіїв - Mercedes W220 і BMW - непомітно залишили місце інциденту. Їх навіть розшукували в кареті швидкої допомоги, яка поїхала, надавши допомогу постраждалим, які від госпіталізації відмовилися. На цей момент місцезнаходження власників авто невідомо.

На місці працювали три патрулі поліції, дві карети швидкої допомоги та слідчо-оперативна група. Дві смуги руху на Брест-Литовському шосе було перекрито. Деталі й винуватці події встановлюються.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України