Расистський скандал на матчі "Шахтар" - "Динамо". Поліція відкрила кримінальну справу

Расистський скандал на матчі "Шахтар" - "Динамо". Поліція відкрила кримінальну справу

Після футбольного матчу між київським "Динамо" і "Шахтарем", на якому розгорівся расистський скандал, поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. Про це повідомляється на сайті ГУНП Харківської області.

Уточнюється, що матч проходив на харківському стадіоні "Металіст" 10 листопада і був зупинений на 75-й хвилині через вигукування уболівальниками столичного клубу непристойних гасел і на адресу гравців "Шахтаря".

Зараз матеріали кримінального провадження направлені в прокуратуру Харківської області для вирішення питання щодо можливої ??зміни підслідності.

Поліцією вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення та розшуку осіб, причетних до злочину. Хід цієї роботи знаходиться на особистому контролі керівництва ГУНП в Харківській області.

Нагадаємо, в центральній грі 14-го туру футбольного чемпіонату України (УПЛ) "Шахтар" мінімально переграв "Динамо" 1:0, а сама зустріч закінчилася оглушливим скандалом. Бразильські легіонери донецького "Шахтаря" зазнали расистських образ з гостьової трибуни "Динамо", а капітан гірників Тайсон не дотримав сліз та у відповідь показав їм середній палець, за що був видалений червоною карткою.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України