Масові чистки в Кабміні: Зеленського розлютили супер-зарплати чиновників. "Зажрались"

Масові чистки в Кабміні: Зеленського розлютили супер-зарплати чиновників. "Зажрались"

Нові українські міністри отримують тепер і нові зарплати. Як зазначають ЗМІ, заробітні плати наших чиновників вищі, ніж у їхніх європейських колег, пише "hyser"

Олексій Гончарук виправдовує високі зарплати своїх підлеглих. Ось тільки Україна вважається найбіднішою країною Європейського континенту.

Наприклад, міністр культури України Володимир Бородянський отримав за грудень 112 904 гривні. І це ще один з найменших розмірів заробітної плати. Інші міністри отримують більше.

Факт високих зарплат викликав вже негативну реакцію українців. Щоб якось знизити накал невдоволення спікер парламенту Дмитро Разумков вирішив особисто вислухати пояснення міністрів. 

Як пише джерело, Разумков не розуміє звідки у міністрів такі премії і чому вони вирішили їх собі нарахувати. Спікер вважає це несправедливим.

Також, частина нардепів на засіданні фракції піднімали питання про звільнення кількох міністрів. Йдеться зокрема про міністра економіки Милованова, міністра охорони здоров'я Скалецького, міністра юстиції Малюська і міністра культури Бородянського. Ці чиновники якраз і відзначилися найвищими зарплатами.

До речі, немислимо високі премії своїх підлеглих вже пояснив прем'єр-міністр Олексій Гончарук. За його словами, чиновники його Кабміну повинні отримувати високу грошову винагороду оскільки вони нібито не отримують зарплати в конвертах від реалізації тіньових схем і відкатів.

Всі матеріали на сайті захищені
згідно законодавства України